MedPlus

O nas

Lecznicze działanie baniek znane było już naszym babkom i prababkom. Wielu z nas było poddawanych kuracji bańkowej w dzieciństwie. Firma Med Plus powstała po to, aby popularyzować ten ekologiczny i naturalny sposób walki z infekcjami.

Chcieliśmy dostarczać na polski rynek produkt równie skuteczny jak bańki ogniowe, ale jednocześnie bezpieczny i łatwy w użyciu.

Firma spełnia swoją misję już od blisko dwudziestu lat i w chwili obecnej jest wyłącznym producentem Bezogniowych Baniek Lekarskich w naszym kraju. Cieszymy się przychylnością pacjentów pewnie dlatego, że skuteczne działanie baniek pozwoliło wielu z nich bezpiecznie i szybko pokonać ból lub chorobę. Fachowcy również doceniają Bezogniowe Bańki Lekarskie – na Targach Zdrowego Życia otrzymały one Złoty Medal . Z dumą obserwujemy, jak wychodzący spod naszych skrzydeł polski produkt, znajduje odbiorców również za granicą.

Facebook

poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku. Dziel się i wymieniaj opiniami, pytaniami oraz pomysłami na temat naszych lekarskich baniek podciśnieniowych.

Filmy instruktażowe

zobacz jakie to proste

Dowiedz się, jak w łatwy i bezpieczny sposób stawiać próżniowe bańki bezogniowe. Zapoznaj się z instrukcją przygotowaną przez specjalistów.

Opinie klientów

poznaj ich zdanie

Zobacz, co o naszych bańkach bezogniowych mówią osoby, które już z nich korzystają. Dowiedz się, jak nasz produkt sprawdza się w praktyce.

Nasz e-sklep

kup bańki on-line

Tutaj możesz zrobić szybkie zakupy z wygodną dostawą prosto pod Twój adres. Kup bańki bez wychodzenia z domu!